Najväčšou a zrejme najznámejšou stávkovou kanceláriou na Slovensku je Tipsport. Či už chcete staviť na futbal, hokej, tenis, basketbal alebo aj ďalšie európske a zámorské športy, ponuka stávok je v prípade Tipsportu zrejme najširšia na celom našom trhu.

Zabúdať netreba samozrejme aj na finančnú motiváciu, keďže o tú ide v prvom rade všetkým, čo chcú stávkovaním zarobiť. Tipsport má vstupný bonus až do výšky 4.000 €, ponúka tiež 15 € na prvé stávky zadarmo, pravidelné sú aj rôzne súťaže pre tipérov a pre verný tipérov je tu možnosť vrátenia až 20 % sumy späť, ktoré môžete znova použiť pre stávky.

Nemenej zaujímavé sú výhodnejšie kurzy, ktoré umožnia tipovať a vyhrať ešte výhodnejšie. Hoci má stávková kancelária po Slovensku pobočky prakticky v každom regióne, pre nás je dôležité online tipovanie a online servis. Ten zahŕňa live stávky, mobilné aplikácie, kde nájdete všetky informácie v prehľadnej forme a výborný zákaznícky servis.

Značka, história a súčasnosť Tisport

Pod názvom Tipsport pôsobí táto stávková kancelária u nás od roku 2006, no história ani zďaleka nezačína tu, je omnoho staršia. Predchodca, ešte pod iný menom, pôsobil na trhu už od roku 1994, kedy kancelária otvorila svoju prvú kamennú pobočku u nás.

Pôvodnú spoločnosť neskôr odkúpila práve značka Tipsport, ktorá patrí k lídrom v stávkovaní a to nielen u nás, ale aj v Českej republike a viacerých krajinách východnej a strednej Európy. Na našom trhu prevádzkuje cez 600 pobočiek, pričom do roku 2009 ponúka aj tipovanie cez internet. To je dostupné a jednoduché vďaka registrácii trvajúcej pár minút.

V internetovom tipovaní a online stávkovaní má Tipsport:

 • širokú ponuku stávok vrátane živých live stávok, uzatvorenie live stávok je otázkou jedného jediného kliknutia, celé rozhranie je intuitívne aj pre laikov
 • 0 % manipulačný poplatok pri online stávkovaní je veľká výhoda, navyše získate aj zadarmo 15 € na svoju prvú stávku a predčasné vyplatenie tiketu
 • novoregistrovaní hráči môžu získať 100 % vstupný bonus až do výšky 4.000 €, pričom výška maximálneho bonusu závisí tiež od toho, aký vysoký je vklad
 • jednoduchý vklad aj výber peňazí na hráčsky účet, či už pôjde o platby cez platobné karty online, klasický bankový prevod alebo aj výplatu na pobočke

Veľkým plusom Tipsportu je, že ide „s dobou“ a to nielen pri online platforme, ale aj čo sa týka smartfónov. Cez mobilnú aplikáciu dostupnú pre telefóny s Androidom aj pre telefóny s operačným systémom Apple môžete podávať tikety aj sledovať live prenos.

BEZPEČNOSŤ A TRANSPARENTNOSŤ

Tipsport patrí z hľadiska bezpečnosti a transparentnosti online tipovania medzi to najlepšie, čo nájdete na našom trhu. Stávkovej kancelárii udelilo licenciu Ministerstvo financií SR a všetky stávky aj prípadné riešenie reklamácií sa riadia iba našimi zákonmi.

Stávky a možnosti tipovania Tipsport

Tipovať v stávkovej kancelárii Tipsport môžete v rámci štandardnej ponuky. Staviť si môžete na konečné výsledky, na priebežné výsledky po častiach, pri play-off na postupujúceho a tiež aj na stávky v rámci individuálnych štatistík hráčov v kolektívnych športoch.

Pokiaľ ide o ponuku stávok, tu je prehľad možností Tisport:

Sólo stávky: Samozrejmosťou kurzovej ponuky sú sólo stávky, kedy podávate stávku na jednu príležitosť, čiže na jeden zápas alebo jedno športové podujatie, ktoré sú jediné na tikete. To, či tiket vyhrá, potom závisí iba od toho, či sa naplní cieľ a udalosť, na ktorú ste si stavili. Sólo stávky sú najjednoduchšia možnosť, ako tipovať v Tipsport kancelárii.

AKU stávky: Druhou možnosťou sú AKU stávky, ktoré sa aj oveľa častejšie tipujú. AKU stávky sú stávky, kde môžete podávať dve príležitosti alebo viac príležitostí. Všetky typy, okrem tých, ktoré sa vzájomne podporujú a sú v nejakej závislosti, viete aj kombinovať. Aby bol tiket výherný, musia sa ale naplniť všetky udalosti, inak celý tiket prehrá.

Kombinátor: Tipsport ponúka aj možnosť stávky Kombinátor, kde viete na jeden tiket zaradiť viac príležitostí vo forme rozpisu. Viete si zvoliť vzájomné kombinácie samostatných stávok, ktoré môžu byť od seba už nezávislé. Jednotlivé udalosti sa môžu v rámci kombinácii aj opakovať. Kombinátor ale už nemožno kombinovať s inými typmi stávky.

Maxikombi: Špeciálnou kurzovou ponukou je Maxikombi, čo je v podstate stávkovanie cez Kombinátor, ale máte možnosť kombinovať jednotlivé stávky do oddelených skupín. Pokiaľ sa v danej skupine nenaplní predpokladaný výsledok alebo udalosť, ovplyvní to iba danú skupinu natipovaných príležitostí, ale už to nemá vplyv na ostatné skupiny.

Extratip: Ide o špeciálnu hru stávkovej kancelárie Tipsport, pričom ide o druh stávky, kedy aj pri jednom chybnom tipe môžete ešte získať výhru. Musí ale ísť o tzv. prídavný tip. Tento tip si viete určiť v AKU stávke, ktorá bude obsahovať minimálne 10 riadnych tipov. Pokiaľ sa chyba vyskytne v ľubovoľnom riadnom tipe, automaticky prehrávate tiket.

Profistávka: Tento typ ponuky a stávkovania je dostupný iba osobne na pobočke Tipsport stávkovej kancelárie. Pri Profistávke sú vopred stanovené podmienky vrátane počtu udalostí, výsledného kurzu, hodnoty stávky a podobne. Ide o špeciálny typ stávky, ktorá sa vzťahuje iba na vybrané zápasy alebo športové príležitosti musíte akceptovať ponuku.

Šanca: Aj tento druh stávky je možné uzatvoriť iba priamo na pobočke Tipsport kancelárie a aj v tomto prípade platí, že tiket môže byť výherný aj vtedy, ak máte jeden tip nesprávny. Ako Šancu je možné označiť takú AKU stávku, kde je minimálne 13 príležitostí a Šanca musí mať minimálne kurz 1,3. Pri ostatných príležitostiach je kurz už ľubovoľný.

Kurzová ponuka športov pre tipovanie v Tipsport

Tipsport patrí u nás medzi stávkové kancelárie s jednou z najširších ponúk športov pre tipovanie a stávkovanie. Staviť si môžete na športové udalosti aj individuálne štatistiky pri kolektívnych športoch, prípadne na presný výsledok, napríklad pri tenise.

Tu sú najpopulárnejšie športy, ktoré má Tipsport v ponuke:

 • základom je futbal, kde tipujete výsledky prvých aj druhých líg a to nielen v Európe, ale aj v Ázii a Amerike, tipovať sa dajú aj poháre a ďalšie súťaže
 • druhým populárnym športom v ponuke je hokej, kde tiež môžete tipovať jednotlivé ligy, ale aj priateľské zápasy, pohárové súťaže a nadnárodné ligy
 • výsledky zápasov, celkové skóre aj individuálne štatistiky môžete tipovať tiež v tenise a to tak mužskom, ako aj ženskom, pri dvojhre ako aj pri štvorhre
 • veľmi obľúbené je aj stávkovanie na basketbalové zápasy, kde môžete tipovať mužský aj ženský basketbal, národné ligy, nadnárodné súťaže aj iné zápasy

Medzi ďalšie športy, ktoré sú v ponuke Tipsport, patria americký futbal, austrálsky futbal, baseball, box, cyklistika, bojové športy, dostihy, golf, plážový volejbal, rugby, snooker, stolný tenis, šach, šípky a volejbal. Okrem športových udalostí obsahuje kurzová ponuka aj rôzne spoločenské udalosti a stávky, najčastejšie súvisiace s výsledkom volieb.

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE E-ŠPORTY

Zaujímavosťou ponuky Tipsport je aj možnosť tipovania výsledkov a športových udalostí nielen pre tie reálne, ale aj pre elektronické a online športy. Takto viete tipovať napríklad pre hry Counter Strike, Dota, League of Legends a ďalšie, čiže aj bojové športy.

Live stávky a live výsledky Tipsport

V rámci live stávok má Tipsport tiež pomerne solídnu ponuku a zaujímavé príležitosti. Tipovanie live je jednoduché a väčšinou ide o záležitosť na pár kliknutí, v prípade špeciálnej funkcie tipClick dokonca môžete uzatvoriť online stávku len na jeden klik.

Čo sa týka ponuky športov pri stávkovaní naživo, tá zahŕňa:

Najčastejšie Tipsport umožňuje tipovať live na futbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal a stolný tenis, objaviť sa ale môžu individuálne ponuky aj iných športov

Pri stávkovaní live viete tipovať na rôzne udalosti a prípady:

 • samozrejmosťou je tipovanie na konečný výsledok celého zápasu
 • tipovať sa dá aj na čiastkové výsledky alebo počet gólov alebo hier
 • možno tiež tipovať individuálne štatistiky jednotlivých športovcov

Ak ide o live výsledky, kancelária má Tipsport TV, kde sú živé prenosy z najpopulárnejších líg a športov, najmä slovenských, českých, európskych a vybraných severoamerických. Cez webstránku možno sledovať naraz až 4 živé prenosy výsledkov. K dispozícii máte aj živý stream a to vrátane audio streamu. Live prenosy sú dostupné aj cez smartfón.

Výhody a nevýhody Tipsport

Tipsport patrí medzi najväčšie a najznámejšie stávkové kancelárie u nás. To je v niečom plus a zároveň aj mínus. Tých benefitov aj možných rizík je samozrejme viac, finančných alebo aj nefinančných. V konečnom dôsledku rozhodujú o tom, čo sa oplatí viac.

K výhodám, benefitom a plusom tipovania v Tipsport patria:

Vstupné bonusy a vernostné bonusy: O financie ide v prípade stávkovania a tipovania „až“ v prvom rade a aj preto túto výhodu kancelárie Tipsport uvádzame ako prví. Na svoju prvú stávku môžete získať zadarmo 15 €, no ešte zaujímavejší je bonus až do výšky 4.000 €. Tento bonus vám Tipsport pridá k výške vášho vkladu a má s ním priamy súvis.

Žiadne manipulačné poplatky a extra poplatky: Pri stávkovaní cez internet v Tipsporte sa nemusíte báť extra manipulačných poplatkov, ako tomu je pri tipovaní v niektorých iných online kanceláriách alebo pri tipovaní osobne na pobočkách. Ušetríte aj pri vkladoch alebo pri vyberaní, kde je možné zvoliť také možnosti výplaty, kde nie sú poplatky.

Široká ponuka stávok a ponúk: Tisport je lídrom na trhu online tipovania a tomu zodpovedá ponuka stávok. Využiť viete všetky spôsoby stávkovania vrátane tzv. ázijských hendikepov. Ešte dôležitejšia je ponuka športov, na ktoré si môžete staviť, kde patria nielen najznámejšie kolektívne športy, ale aj e-športy alebo niektoré zámorské podujatia a športy.

Live stávky aj live prenosy: Ak máte radi napätie, akčnosť a zároveň prehľad, Tipsport má pre vás aj pomerne bohatý výber stávok a ponúk naživo. Môžete tipovať hokej, futbal ale aj iné kolektívne a individuálne športy naživo a doslova na pár kliknutí. Rovnako tak máte pri tipovaní k dispozícii aj živé výsledky a živé prenosy vybraných zápasov.

Komunita tipérov a analýzy: Tipsport je jednou z najväčších a najznámejších stávkových kancelárií u nás a to sa prejaví nielen tým, aké podmienky ponúka, ale aj tým, aké sú služby pre klientov. Skvelý zákaznícky servis je samozrejmosťou, dôležitejšia je však veľmi široká komunita tipérov, kde získate aj rôzne analýzy a štatistiky pri stávkovaní.

Cashout a veľa možností vkladov a výberov: Pokiaľ ide o vklady alebo výbery z výhier, má Tipsport viac možností, predovšetkým bezhotovostných. V tomto prípade je všetko oveľa rýchlejšie, pohodlnejšie a bezproblémovejšie. K dispozícii je aj služba Cashout, kedy si viete nechať vyplatiť tiket v prípade, ak sa obávate o zvyšok udalostí na tikete.

Ak ide o oblasti, kde by mohla kancelária možno pridať, tak:

Podmienky pre bonus 4.000  €: Spomínaný bonus je síce lákavý, ale podmienky pre jeho získanie sú trocha zložitejšie. Jeho výška je do 4.000 € a vypláca sa v hodnote 100 % vkladu. Aby ste bonus získali, treba pretipovať 600 € na tiketoch a minimálny kurz tiketov musí byť aspoň 1,5. Pre výpočet nároku sa denne započítajú stávky najviac za 40 €.

Obmedzenia pri prenosoch a aplikácií: Ak chcete pozerať live prenos, musíte splniť pár podmienok. Treba uzatvoriť stávku v určitej sume za posledných 30 dní a pri niektorých ligách je potrebné mať uzatvorenú stávku v daný deň alebo deň vopred. Cez web môžete sledovať naraz iba 4 live prenosy a aj mobilná aplikácia má pár obmedzení.

MOŽNOSŤ VYPLATENIA HOTOVOSTI

Nakoľko stávková kancelária Tipsport disponuje aj kamennými pobočkami, môžete si pre vyplatenie výhry zvoliť možnosť hotovostnej výplaty a to priamo na pobočke, pričom suma je najviac do 1.000 €. Pri väčšej sume už je potrebné zvoliť iné spôsoby platby.

Registrácia a založenie účtu Tipsport

Založenie účtu a registrácia nového hráča a tipéra prebieha samozrejme cez internet a ide o vec niekoľkých minút a kliknutí. Zaregistrovať sa môžu osoby staršie, ako 18 rokov, ktoré sa oboznámia so Všeobecnými podmienkami a zaškrtnú pri registrácii súhlas.

Postup online registrácie a založenia účtu Tisport je takýto:

Kliknite priamo na tento link, získate tak vstupný bonus vo výške 15 €

Vyplňte svoje osobné údaje, čiže meno a priezvisko, zvoľte deň, mesiac a rok narodenia, vyplňte svoj telefonický kontakt, vypĺňa sa mobil, vyplňte aj svoj email

Zaškrtnite súhlas so všetkými podmienkami a kliknite na tlačítko Registrovať, počkajte potom na potvrdenie registrácie a následne spravte prvý vklad na účet

Súčasťou registrácie je aj zistenie a overenie totožnosti, čiže musíte stávkovej kancelárii oznámiť aj svoje rodné číslo, trvalé bydlisko či štátnu príslušnosť. V prípade potreby bude potrebné predložiť aj kópiu preukazu totožnosti. Až po overení všetkých údajov a aktivácii vášho hráčskeho účtu je možné spraviť prvý vklad na účet a začať stávkovať.

Aktivácia prebieha odoslaním prvého hesla vo forme SMS správy na telefónne číslo, ktoré ste zadali pri registrácii. Po prvom prihlásení sa ste povinní si toto heslo z bezpečnostných dôvodov zmeniť. K účtu je možné nastaviť aj Sebaobmedzujúce opatrenia.

Bonusy a vernostný program Tipsport

Pri online tipovaní je už samozrejmosťou, že viete získať rôzne zaujímavé vstupné bonusy, ale aj finančné a nefinančné výhody počas tipovania. Stávkové kancelárie pomerne bežne odmeňujú tipérov a klientov za vernosť a Tipsport si na tom dáva záležať.

Toto sú najdôležitejšie bonusy, akcie a programy Tipsport:

15 € zadarmo na prvé stávky: Každý novoregistrovaný klient a hráč Tipsport kancelárie získava automaticky aj bonus vo výške 15 € zadarmo na svoje prvé stávky. Tento bonus je vyplácaný v tzv. netoch, čo sú špeciálne vernostné body kancelárie, po doplnení vybraných osobných údajov a overení totožnosti. Bonus môžete použiť na stávkovanie.

Vstupný bonus do 4.000 €: Zaujímavejším je vstupný bonus do výšky 4.000 €, ktorý získate na základe výšky vášho vstupného vkladu a to vo výške 100 % vkladu. Aby ste bonus získali, musíte pretipovať 600 € na tiketoch s minimálnym kurzom 1,5. Pre výpočet nároku sa denne započíta súčet stávok najviac za 40 €. Bonus sa vypláca po častiach od 5 €.

Tipkonto: Ako vernostný program používa Tipsport program Tipkonto a to za uzatvorené kurzového stávky. Takto môžete získať od 1 % až do 20 % z vkladu, závisí to od toho, aký je celkový kurz stávky. Najmenej získate pri kurze nad 20, najviac pri kurze cez 3000. V rámci jedného kalendárneho dňa môžete získať najviac 500 netov do Tipkonta.

Nety za zdieľanie: Nety, čiže spomínané vernostné a bonusové body, viete získať aj vtedy, ak budete zdieľať tikety a analýzy na sociálnych sieťach, najmä pokiaľ ide o Facebook alebo Twitter, prípadne na diskusných fórach. Ak sa niekto na základe vášho zdieľania rozhodne zaregistrovať v stávkovej kancelárii Tipsport, môžete získať bonusové nety.

Vklady, výbery a výplata výhier Tipsport

Vklady aj výber finančných prostriedkov na váš hráčky účet v stávkovej kancelárii Tipsport môžu prebiehať v hotovosti aj bezhotovostne. Zaujímavou možnosťou je služba Cashout, ktorá je určená pre tých tipérov, ktorí sa venujú tipovaniu live a pravidelne.

Pri realizácii vkladov na účet viete využiť tieto možnosti:

 • bankový prevod, limit transakcie je bez ďalších obmedzení
 • internet banking v prostredí konkrétnej banky, maximálne 40.000 €
 • Skrill, kde viete vložiť 40 až 10.000 € a nábeh je prakticky ihneď
 • Paysafecard, takto sa dá vložiť do 1.000 €, pozor na poplatok 5 %
 • vklad v hotovosti priamo na pobočke Tipsport, vložíte až 1.500 €
 • pri vklade cez pobočku je to bez akéhokoľvek poplatku

Ak ide o výplatu výhier z hráčskeho účtu, tu sú spôsoby:

 • štandardným bankovým prevodom si viete vyplatiť do 100.000 €, doba spracovania je do 2 pracovných dní, pozor ale na minimálny výber v sume od 5 €
 • cez Skrill si viete dať tiež vyplatiť výhry z hráčskeho účtu, tu je minimálna suma 40 €, maximálna 10.000 € a doba spracovania výplaty je do 2 pracovných dní
 • pri výplate priamo na pobočke si môžete nechať vyplatiť sumu v hotovosti do výšky 1.000 €, takáto výplata je okamžitá a je bez akéhokoľvek poplatku

Ak ide o spomínanú službu Cashout, môžete si nechať splatiť tiket predčasne a to aj počas nejakého live zápasu, ktorý sa napríklad nevyvíja dobre a podľa vášho predpokladu. Cashout viete využiť taktiež aj v predzápasovom období a platí pre všetky typy stávok. Pri vyplatení sa zohľadňujú kurzy tak pri vyhodnotených, ako aj nevyhodnotených stávkach.

Skúsenosti so stávkovou kanceláriou Tipsport

Tipsport nie je nadarmo označovaný ako najznámejšia stávková kancelária u nás. Skúsenosti tipérov, hlavne ich široká komunita, pravidelne zverejňované komentáre, tipy aj rôzne rady a názory, sú dôkazom, že ide o overeného a silného partnera pre stávkovanie.

Ak sa rozhodnete pre stávkovanie s Tipsportom, získate možnosť podávať stávky a tipy zrejme na najširšiu ponuku športových podujatí a udalostí na trhu, minimálne ak ide o domáci trh. Veľkým plusom sú možnosti live stávok a live výsledkov a to aj cez mobilné aplikácie. Celkovo je technické spracovanie online tipovania chválené aj v diskusiách.

Plusom je tiež vstupný bonus, či už ide priamo o podporu 15 € na prvú stávku, ale najmä o možnosť získania bonusu až do výšky 4.000 € a to podľa výšky vášho vkladu. Podľa reakcií vidno, že populárny je aj bonusový program za stávkovanie pre verných tipérov. Celkovo nie sú spomínané žiadne závažné mínusy a negatívne skúsenosti s kanceláriou.

VYUŽÍVAJTE MOŽNOSTI NAPLNO

Prvým krokom k maximálnej spokojnosti s Tipsportom, ale aj s ďalšími stávkovými kanceláriami, je využívanie všetkých možností na 100 %. To sa týka tak kurzových ponúk, ako aj technických riešení, vrátane live stávok a live výsledkov v mobiloch.

Záverečné zhodnotenie a prečo tipovať cez Tisport

Ako vidno podľa všetkých komentároch a skúseností, výberom stávkovej kancelárie Tipsport nespravíte žiadnu chybu, práve naopak. Či už ste začiatočník, alebo máte s tipovaním nejaké skúsenosti v minulosti, online stávkovanie cez Tipsport je najlepšia voľba.

Naše záverečné zhodnotenie stávkovej kancelárie Tipsport:

Vzhľadom na spomínané plusy, širokú ponuku športov aj možností tipovania, výhodné kurzy a bonusový a vernostný program má od nás Tipsport známku 1

Pokiaľ hľadáte dôvody, pre ktoré si kanceláriu vybrať, tak:

 • najširšia ponuka športov a udalostí, vrátane tých menej známejších
 • výborné kurzy a rôzne zaujímavé ponuky vrátane akciových tipov
 • úvodný bonus automaticky 15 € a podľa vkladu ďalších až 4.0000 €
 • veľká komunita tipérov, možnosť sledovania analýz a štatistík online

Tipsport je výbornou voľbou pre tipovanie cez internet aj kvôli prepracovanému rozhraniu a systému stávkovania a to vrátane aplikácií pre smartfóny. Spomedzi všetkých stávkových kancelárií na trhu má asi najpokročilejšie funkcie a vymoženosti pre tipérov.

Samozrejme, ani tu nie je všetko dokonalé, ale má to k ideálu naozaj blízko. Výhodné kurzy, možnosť live stávkovania aj sledovania výsledkov pre veľký počet športov, udalostí a zápasov a samozrejme aj špeciálne tipy, to všetko sú veľké plusy, ktoré môžu znamenať v konečnom dôsledku oveľa bohatšie výhry. Tipsport teda odporúčame všetkými desiatimi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu